ארכיב גנזכיון
 
הפתרונות שלנו הם דאגה אחת פחות עבורכם
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודותינו

 
 
חברת גנזכיון מספקת שירותי גניזה וארכיב מתקדמים ללקוחות ממגזרים שונים, פרטיים, עסקיים ומוסדיים ומהווה עבורם פתרון שלם ואיכותי בתחום החל משנת 2002. החברה משרתת קהל לקוחות מגוון מגזרי המשק השונים כגון עורכי דין, רואי חשבון, מוסדות ועוד. כמי שאמונה על תיעוד ומסמכים רגישים של מגוון לקוחותיה, החברה חרטה על דגלה לאורך השנים את איכות השירות באמצעות קידמה וידע מקצועי מצטבר לצד השקעה מתמדת בתשתיות מתקדמות. כיום, החברה מטפלת בנאמנות ובמסירות במיליוני פריטים במדיות שונות - ממסמכים ואריזות ועד למידע דיגיטלי. שירותי החברה כוללים גניזה, סריקה וארכיבאות כולל אחסון ניירת, סריקה, ביעור תיבות, הקלדת חומר מאוחסן וסריקת חומרים ושמירת חומרים דיגיטליים. לקריאה נוספת ופרטים אודות השירותים שלנו ניתן להקליק כאן.
אנחנו כאן עבורכם עם שירות מהיר והבנה שאנחנו שומרים עבורכם על מה שחשוב שלכם.
 

שירות מעל הכל

 
החברה חרטה על דגלה את תודעת השירות ומספקת ללקוחותיה שירות יוצא דופן באמצעות אנשי מקצוע מהשורה הראשונה אשר אמונים על מתן מענה מהיר ויעיל.בארכיב מיליוני תיקים ומסמכים אותם ניתן לאחסן ו/או לסרוק בצורה דיגיטלית. אנחנו כאן במטרה לספק לכם בדיוק את השירות אותו אתם מצפים לקבל.

 
 
 
שירותי ארכיב וגניזה
 
 
 
 
 

בטיחות המסמכים שלכם היא האחריות שלנו

 
הארכיב מאחסן את חומרי הלקוחות במבנים בעל גלאי עשן, ספרינקלרים ושמירה של 24 שעות ביממה. המבנה מצויד במערכות שליטה ובקרה מתקדמות המאפשרות יעילות תפעולית, אמינות, ביטחון ובטיחות מרבית. בנוסף, מבנה הארכיון נקי ומאוורר, כל האישורים הדרושים כגון אישור מרשות כיבוי אש, מכון התקנים ורישיון עסק בתוקף , ברשותנו אישור איזו 9001/2015 ואיזו 27001/2013

 
 
 
 
אישור מערכות ניהול איכות
 
 
 
אישור מערכות ניהול ואבטחת מידע
 
 
 
 
 
 
 

ביטוח, סודיות וחיסיון מלאים

 
אנחנו מודעים לרגישות החומרים אשר מטופלים על ידינו ולכן מתקני החברה מבוטחים באחריות הכוללת מקרים של נזקי אש, פריצה, אסונות טבע או כל מקרה של פגיעה או נזק בזדון. בנוסף, אף גורם זר אינו מורשה להיכנס למבני החברה והמקום סגור ונעול במהלך כל היממה. לחברה אישור סיווג בטחוני מתאים ועובדיה חתומים, בהתאם, על טופסי שמירת סודיות. אנחנו נעשה הכל על מנת שתדעו שהנכסים שלכם נמצאים ומטופלים על ידי הידיים הנכונות בכל עת.

 
 
 

כל הסיבות לעבוד אתנו

 
 
 
  • מחשוב וגיבוי - כל החומר המגנטי מגובה והמסמכים שמורים היטב מפני שריפות, הצפות, עובש ומזיקים שונים.
  • ביטחון מקסימלי - הגנה היקפית על המתקן וגישה המוגבלת למורשים בלבד.
  • כדאיות כלכלית - חיסכון בעלויות שכירות מבנה, בהוצאות ארנונה, בכוח אדם, בהשקעות בציוד, בשטחי אחסון ועוד
  • לקוחות מרוצים - ניהול של יותר ממיליון תיקים עבור מאות לקוחות: עורכי דין, רואי חשבון, חברות ועוד
  • שירות מעולה - זמינות ואחזור מידיים של מסמכים ושל מידע דיגיטלי (ניתן להזמין באתר החברה , בפקס ובאמצעות דואר אלקטרוני.)
  • ניהול מקצועי - לרשות הלקוחות עומדים אנשי מקצוע מומחים, בעלי ניסיון רב בארכיונאות

אנחנו כאן עבורכם במטרה לספק לכם את השירות הטוב, האמין והמקצועי ביותר בישראל. צרו אתנו קשר לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ויחד נמצא את הפתרון המתאים ביותר לצרכים שלכם.